Antalya Alüminyum Korniş Montajı

Antalya Alüminyum Korniş Montajı, Kepez Muratpaşa Konyaaltı Döşemealtı Belek Aksu Serik Manavgat Side Korniş modelleri fiyatları tamiri Ustası bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

ALÜMİNYUM KORNİŞ MONTAJI
Antalya Alüminyum Korniş Montajı

Alüminyum Korniş Çeşitleri, Montajı ve Fiyatları

Firmamız Yiğit Korniş Montaj tarafından Antalya genelinde montajı yapılan Alüminyum Korniş çeşitleri ile Montaj şekli ve Montaj fiyatları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Alüminyum Korniş Montajı

Antalya Alüminyum Korniş Montajı

Antalya Alüminyum Korniş Montajı

Her şeyden önce, Antalya'da sağlam ve uzun ömürlü korniş isteyenlerin ilk terhici her zaman Alüminyum korniş olmuştur. Plastik kornişle aynı şekil ve yapıya sahip olan alüminyum kornişlerin hammaddesinde pvc yerine alüminyum kullanıldığı için bu ismi almıştır.

Bu yüzden hammaddesi alüminyum olduğu için çok daha uzun ömürlü ve sağlamdır. Ayrıca plastik kornişlerde yaşanan kanal kenarı kırılması alüminyum kornişlerde yaşanmamaktadır.

Bundan dolayı Antalya genelinde Alüminyum korniş montajı yaptırmak istiyor ve Kornişçi yada Korniş montaj ustası arıyorsanız aşağıdaki En Yakın Kornişçi telefon numaramızdan firmamız Yiğit Kornişçiliği arayabilirsiniz.

En kısa zamanda yada randevu verdiğimiz saatte, Korniş montajı yapılacak yere gelip keşif yapar, montaj yapacağımız yerin korniş ihtiyacınızı belirler, temiz ve sağlam bir işçilik ile Alüminyum Korniş montajını yaparız.


Hemen Bizi Arayın!


 
Antalya Korniş Montajı Ustası

Müşteri Hizmetleri

0 541 221 5944

 
 
Antalya Korniş Montajı Ustası

WhatsApp İletişim

0 541 221 5944

 

Korniş Montajı

Alüminyum Korniş Çeşitleri

Genel olarak Plastik korniş gibi tek kanallı, 2'li, 3'lü ve 4'lü kanal sistemi ile üretilen Alüminyum kornişler, montaj yapılacak yerin ihtiyacına yada muhtemelen kullanım beklentisine göre kanal sayısı belirlenip montajı yapılmaktadır.

Alüminyum kornişlerin genel yapıları sağlam, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Ayrıca renk seçenekleri bulunan alüminyum kornişler, istenildiği taktirde farklı renklere boyanma imkanı vardır. Plastik kornişlere oranla çevre dostudur. Alüminyum kornişler tavana ya da pencere üstü duvara takılıp kullanma imkanı bulunmaktadır.

Alüminyum korniş kullanım alanları:

Genel olarak sağlamlık ve dayanıklılığa önem verem Hastane, Otel, Okul gibi resmi kurumlar ile ağır fon perdesi içeren perde kombinasyonlarında ev ve ofislerde de kullanılmaktadır. Bununla birlikte, özellikle tekli olan Alüminyum kornişler, Hastane Acil servislerde bulunan yatakların aralarını ayıran perde için kullanılır.

Sonuç olarak, uzun ömürlü kullanım imkanı sunan alüminyum kornişler resmi kurumlar dışında kendi ev yada villasında yeni dekorasyon yapan kişilerin ilk tercihi olmaktadır. Bundan dolayı alüminyum kornişi gönül rahatlığı ile tavsiye ediyoruz.

Firmamız ve sunduğumuz korniş montaj hizmetler hakkında detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.