Yiğit Korniş Montaj Ustası

Yiğit Korniş Montaj Ustası, Antalya Kepez Muratpaşa Konyaaltı Döşemealtı Belek Aksu Serik Manavgat Side Korniş modelleri fiyatları tamiri Ustası bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Yiğit Kornişçi

YİĞİT KORNİŞ MONTAJ USTASI
Yiğit Korniş Montaj Ustası

Firmamızın Kuruluş Yapısı ve Kurumsal Bilgileri

Firmamızın kurumsal bilgileri ile kuruluş yapısına ait bilgilere buradan ulaşabilir, korniş montajı yaptırmak için hemen bizi arayabilirsiniz.

Yiğit Korniş Montaj Ustası

Antalya Yiğit Korniş Montaj Ustası

Yiğit Korniş Montaj Ustası

Öncelikle, Firmamız Yiğit Korniş Montaj Ustası, başta Antalya merkez ve İlçeleri ile civar illerde, bireysel konut ve iş yerleri ile toplu konut inşaat projelerindeki binalara, her çeşit korniş montajı yapmak amacıyla Mert Kaan YILDIZ tarafından Antalya KEPEZ ilçesinde kurulmuştur.

Yiğit Korniş Montaj Ustası

Bu doğrultuda, Antalya Kepez, Aksu, Döşemealtı, Serik, Muratpaşa, Konyaaltı, Kemer ve Manavgat ilçeleri ile Side ve Belek semtlerinde her çeşit pvc plastik korniş, alüminyum korniş, Kartonpiyerli Plastik Korniş, Store Perde Kornişi, Rustik Perde Kornişi ile ek olarak Jaluzi Perde Montajı yapan firmamız kalileti malzeme ve sağlam işçilik düsturu ile çalışmlarını yürütmektedir.

Bununla birlikte, kaliteli tedarikçiler ile çalışarak müşterilerine birinci sınıf hizmet sunan firmamız, çalışanlarının mesleki eğitimleri ile teknik yeterliliklerini sürekli olarak güncel tutarak zamana riayet, kaliteli işçilik, titiz çalışma noktasında müşteri memnuniyetine büyük önem vermektedir.

Ek olarak, daha önce montajı yapılan, gerek kalitesiz malzeme gerekse montaj hatası nedeni ile kırılan yada yerinden çıkan kornişleri çıkarıp yerine kaliteli ve sağlam kornişi, birinci sınıf işçilikle montajını yapan firmamız ayrıca malzeme ve işçilik garantisi vermektedir.

Sonuç olarak, her çeşit apartman dairesi, müstakil ev, villa, yazlık, ofis, iş yerlerinin pencere, balkon ve kapılarına korniş montajı yapıyoruz. Montajda kullandığımız başta korniş olmak üzere tüm malzemeleri kaliteli malzemeden kullanıyoruz. Ayrıca sık vida ve dübel kullanarak ağır perdelerin, kornişi yuvadan çıkarma ihtimalini ortadan kaldırıyoruz. Buna rağmen montajını yaptığımız tüm korniş çeşitlerinde malzeme işçilik garantisi veriyoruz. Firmamızdan korniş montajı, korniş tamiri ve toplu inşaat projelerinde toplu daire korniş montajı hizmeti alabilirsiniz. İnşaat projelerinizdeki dairelerin perde kornilerini montaj yaptırmak için firmamızdan fiyat almanızı özellikle tavsiye ederiz. Korniş montajı fiyatlandırması noktasında uygun fiyat veren firmamız ödeme kolaylığı sağlamaktadır.


Hemen Bizi Arayın!


 
Antalya Korniş Montajı Ustası

Müşteri Hizmetleri

0 541 221 5944

 
 
Antalya Korniş Montajı Ustası

WhatsApp İletişim

0 541 221 5944

 

Korniş Montajı

Firmamız ve sunduğumuz korniş montaj hizmetler hakkında detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.