Antalya Kartonpiyerli Korniş Montajı

Antalya Kartonpiyerli Korniş Montajı, Kepez Muratpaşa Konyaaltı Döşemealtı Belek Aksu Serik Manavgat Side Korniş modelleri fiyatları tamiri Ustası bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

KARTONPİYERLİ KORNİŞ MONTAJI
Antalya Kartonpiyerli Korniş Montajı

Kartonpiyerli Korniş Çeşitleri, Montajı ve Fiyatları

Firmamız Yiğit Korniş Montaj tarafından Antalya genelinde montajı yapılan Kartonpiyerli Korniş çeşitleri ile Montaj şekli ve Montaj fiyatları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Kartonpiyerli Korniş Montajı

Antalya Kartonpiyerli Korniş Montajı

Antalya Kartonpiyerli Korniş Montajı

Öncelikle, perdeliği olmayan ancak estetik bir pencere görünümü elde etmek isteyenlerin ilk tercihi her zaman kartonpiyerli kornişler olmuştur. Bununla birlikte alüminyum ve plastik kornişler gibi aynı kanal sayılarında üretilen bu kornişlerin ön tarafında kendinden panolu bir sütun vardır. Bu pano sayesinden kornişi ve perde takılan yeri gizlediği için kartonpiyerli korniş olarak isimlendirilmiştir.

Ayrıca, alçak tavanlı mekanlarda, kornişi tavana monte ederek tavanın daha yüksek görünmesini sağlayabilirsiniz. Başka bir deyişle, Yüksek tavanlı mekanlarda ise, pencere üstü duvara monte ederek perdenize estetik bir görünüm kazandırabilirsiniz.

Bununla birlikte, farklı renk ve dokulu kaplama seçenekleri ile üretilen bu kornişler köşeli duvarlarda kulanılamamaktadır.

Bundan dolayı, Antalya genelinde Kartonpiyerli korniş montajı yaptırmak istiyor ve Kornişçi yada Korniş montaj ustası arıyorsanız aşağıdaki En Yakın Kornişçi telefon numaramızdan firmamız Yiğit Kornişçiliği arayabilirsiniz.

Bu yüzden, en kısa zamanda yada randevu verdiğimiz saatte, Korniş montajı yapılacak yere gelip keşif yapar, montaj yapacağımız yerin korniş ihtiyacınızı belirler, temiz ve sağlam bir işçilik ile Alüminyum Korniş montajını yaparız.


Hemen Bizi Arayın!


 
Antalya Korniş Montajı Ustası

Müşteri Hizmetleri

0 541 221 5944

 
 
Antalya Korniş Montajı Ustası

WhatsApp İletişim

0 541 221 5944

 

Korniş Montajı

Kartonpiyerli Korniş Çeşitleri

Genel olarak, Plastik ve Alüminyumdan üretilen kartonpiyerli kornişler, tek kanallı, 2'li, 3'lü ve 4'lü kanal sistemine sahiptir. Montaj yapılacak yerin ihtiyacına yada muhtemel kullanım beklentisine göre kanal sayısı belirlenip montajı yapılmaktadır.

Kartonpiyerli korniş kullanım alanları:

Öncelikle, dekoratif bir görüntü elde etmek isteyen herkesin rahatlıkla temin edebileceği bu kornişleri ev yada işyerlerinin tamanına montajı yapılmaktadır.

Bu yüzden istediğiniz her mekanda kartonpiyerli kornişleri kullanabilir ve ayrıca montajını yaptırabilirsiniz. Sadece köşeli duvar yapılarından kullanılmadığını bir kez daha hatırlatmak isteriz.

Sonuç olarak evinize yada işyerinize kartonpiyerli farklı renk seçenekleri ile korniş montajı yaptırmak isterseniz Antalya'da korniş montajı yapan firmamız Yiğit Korniş Montajı arayıp montaj ustası talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız ve sunduğumuz korniş montaj hizmetler hakkında detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.