Antalya Stor Perde Korniş Montajı

Antalya Stor Perde Korniş Montajı, Kepez Muratpaşa Konyaaltı Döşemealtı Belek Aksu Serik Manavgat Side Korniş modelleri fiyatları tamiri Ustası bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

STOR PERDE KORNİŞ MONTAJI
Antalya Stor Perde Korniş Montajı

Stor Perde Korniş Çeşitleri, Montajı ve Fiyatları

Firmamız Yiğit Korniş Montaj tarafından Antalya genelinde montajı yapılan Stor Perde Korniş çeşitleri ile Montaj şekli ve Montaj fiyatları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya Stor Perde Korniş Montajı

Antalya Stor Perde Korniş Montajı

Antalya Stor Perde Korniş Montajı

Öncelikle Stor Perde, istenilen ölçülere göre kornişi ile birlikte özel olarak üretilen bir perde korniş çeşididir. Başka bir deyişle, özel kumaşının bir mekanizma yardımı ile üstte bulunan boruya sarılarak çalışması ile yukarı ve aşağı yönde çalışan perdedir.

Ayrıca, kullanılan kumaşlar, desen ve renk özellikleri değişse de mekanizme bütün stor perde çeşitlerinde aynıdır. Bununla birlikte geniş bir kullanım alanına sahip olan stor perde modelleri, özel aparatlarla kornişe takılabileceği gibi, korniş gerektirmeden tavana ya da duvara monte edilebilir.

Bundan dolayı, Antalya genelinde Stor Perde korniş montajı yaptırmak istiyor ve Kornişçi yada Korniş montaj ustası arıyorsanız aşağıdaki En Yakın Kornişçi telefon numaramızdan firmamız Yiğit Kornişçiliği arayabilirsiniz.

Bununla birlikte, en kısa zamanda yada randevu verdiğimiz saatte, Korniş montajı yapılacak yere gelip keşif yapar, montaj yapacağımız yerin korniş ölçü ihtiyacınızı belirler, temiz ve sağlam bir işçilik ile Stor Perde Korniş montajını yaparız.


Hemen Bizi Arayın!


 
Antalya Korniş Montajı Ustası

Müşteri Hizmetleri

0 541 221 5944

 
 
Antalya Korniş Montajı Ustası

WhatsApp İletişim

0 541 221 5944

 

Korniş Montajı

Stor Perde Çeşitleri

Genel olarak, Stor perde denilince ilk akla gelen zebra perde ve blackout stor perdedir. Bu modellerin yanı sıra screen stor perde, polyester stor perde, mat stor perde, dijital baskı stor perde ve tül stor perde gibi çeşitler de mevcuttur.

Stor Perde Kullanım Alanları:

Öncelikle, Stor perde, geniş bir kullanım alanına sahiptir. Işık geçirgenliği olmadığı için, genellikle yatak odalarında kullanılır. Bunun yanında ofislerde, otellerde, toplantı salonlarında ve dışarıdan görülmesi istenmeyen yerlerde kullanmak için de uygun bir modeldir.

Ek olarak, çocuk odaları, Kreş ve okullarda renkli stor perdeler daha çok tercih edilmektedir.

Ayrıca kumaş yapısından dolayı alev almadığı ve güneş ışıklarının yansımasını önlediği için, mutfaklarda ve restoranlarda da kullanılabilir.

Bu yüzden, istediğiniz her mekanda Stor Perde kornişleri kullanabilir ve ayrıca montajını yaptırabilirsiniz.

Bununla birlikte, klasik perdelere göre daha kolay bir kullanıma sahiptir ve daha kolay açılıp kapanmaktadır. Ek olarak Özel apre fırını makinelerde sertleştirilen perde kumaşlarından üretilen stor perdeler daha sağlam ve dayanıkldır.

Sonuç olarak, evinize yada işyerinize stor perde korniş montajı yaptırmak isterseniz Antalya'da korniş montajı yapan firmamız Yiğit Korniş Montajı arayıp montaj ustası talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız ve sunduğumuz korniş montaj hizmetler hakkında detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.