Rustik Perde Korniş Montajı

Rustik Perde Korniş Montajı, Antalya Kepez Muratpaşa Konyaaltı Döşemealtı Belek Aksu Serik Manavgat Side Korniş modelleri fiyatları tamiri Ustası bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Antalya korniş montajı

RUSTİK PERDE KORNİŞ MONTAJI
Rustik Perde Korniş Montajı

Rustik Perde Korniş Çeşitleri, Montajı ve Fiyatları

Firmamız Yiğit Korniş Montaj tarafından Antalya genelinde montajı yapılan Rustik Perde Korniş çeşitleri ile Montaj şekli ve Montaj fiyatları bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.

Rustik Perde Korniş Montajı

Antalya Rustik Perde Korniş Montajı

Rustik Perde Korniş Montajı

Öncelikle Rustik, işlenmemiş, doğal görünümlü malzemelerle imal edilen yapı veya objeler için kullanılan isimdir. Rustik Korniş, aslında perdeden ziyade korniş şeklini ifade etmektedir. Farklı renklerdeki ahşaptan veya sarı ya da krom rengi pirinçten yapılan boru şeklinde ve bazen üstünde halkalar olan bir çeşit perde asma çubuğudur. Perdeler, bu çubuğa takılır.

Bununla birlikte rustik perdeler, özellikle perdelik ve kartonpiyer bulunmayan mekânlarda tercih edilmektedir Ayrıca rustik perdelerde taşıyıcı borular duvar veya tavana özel ayaklarıyla monte edilir. Kumaş perde ahşap veya metal halkalarla boru üzerinde hareket ettirilen bu kumaş perdeler, isteğe göre farklı pililerlede dikilebilir.

Bundan dolayı Antalya genelinde Rustik Perde korniş montajı yaptırmak istiyor ve Kornişçi yada Korniş montaj ustası arıyorsanız aşağıdaki En Yakın Kornişçi telefon numaramızdan firmamız Yiğit Kornişçiliği arayabilirsiniz.

En kısa zamanda yada randevu verdiğimiz saatte, Korniş montajı yapılacak yere gelip keşif yapar, montaj yapacağımız yerin korniş ihtiyacınızı belirler, temiz ve sağlam bir işçilik ile Rustik Perde Korniş montajını yaparız.


Hemen Bizi Arayın!


 
Antalya Korniş Montajı Ustası

Müşteri Hizmetleri

0 541 221 5944

 
 
Antalya Korniş Montajı Ustası

WhatsApp İletişim

0 541 221 5944

 

Korniş Montajı

Rustik Perde Korniş Çeşitleri

Ahşap Rustik:

Genel olarak, ahşap rustikler ahşap malzemeden üretildiği için bu isimle anılır. Bununla birlikte renk ve kaplama seçenekleri mevcuttur. Daha çok mobilya ve parkenin rengine uyum sağlamak amacıyla ahşap rustik kornişler tercih edilir. Ayrıca daha ekonomiktir.

Pirinç Rustik:

Pirinç'ten üretildiği için sağlam ve estetiktir. Ahşap rustiğe oranla daha gösterişli ve ayrıca daha fazla aksesuarı bulunmaktadır. Malzeme ve işçiliğinden dolayı Ahşap rustiğe oranla pahalıdır.

Rustik Perde korniş kullanım alanları:

Rustik perdeler özellikle bulunduğu ortama mistik bir hava katarlar. İnsan kendini otantik ortamda, mitolojik bir atmosferde, tarihi bir ana şahitlik eder gibi bir hisse kapılır. Rustik perdeleri cafe-restoran, yazlık evler, dağ evleri gibi yaşam ortamlarında rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bununla birlikte, evde mutfakta, banyoda, yatak odasında da kullanılabilmektedir. Rustik perdeler de kullanım alanına göre seçilen perdenin modeli seçilen perdenin büyüklüğü kullanılan kumaşın kalitesi ve renk ve desenleri çok önemlidir. Eşyaların ve Mobilya’nın durumuna göre değişik çeşit ve renklerde değişik desenlerde birçok seçim yelpazesi mevcuttur.

Sonuç olarak, evinize yada işyerinize rustik perde montajı yaptırmak isterseniz Antalya'da korniş montajı yapan firmamız Yiğit Korniş Montajı arayıp montaj ustası talebinde bulunabilirsiniz.

Firmamız ve sunduğumuz korniş montaj hizmetler hakkında detaylı bilgi talepleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.